Pokerci Dan Bilzerian’ın hapis macerası kısa sürdü

dan bilzerian ın hapishane macerası kısa sürdüSalı gecesi Los Angeles’ta tutuklanan profesyonel kumarbaz ve playboy Dan Bilzerian, çarşamba günü serbest bırakıldı. Bilzerian’ın yasadışı patlayıcılar yapmakla suçlandığı belirtiliyor.

Milyoner, Instagram fenomeni ve Playboy Dan Bilzerian’ın gözaltına alınmasıyla ilgili ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı.

Los Angeles polisinin 34 yaşındaki Bilzerian’ı gizli bir operasyonla gözaltına aldığı, Bilzerian’ın “patlayıcı yapmak ve kullanmakla” suçlandığı açıklandı.

Bilzerian Salı akşamı “Yasadışı patlayıcılara sahip olmak ve üretmek şüphesiyle” Los Angeles havaalanında tutuklanırken, Çarşamba günü öğlen saatlerinde salıverildi.

Los Angeles Polisi tutuklama emrinin Kasım ayında Nevada eyaletinden çıktığı, ancak polisin operasyonu gizli tuttuğunu açıkladı. Yapılan açıklamada, “yetkililerin suçu araştırmaya devam ettiği ve operasyonun gizliliğinin bozulmaması için” gizlilik kararı alındığı söylendi.

Buzzfeed News’un haberine göre Bilzerian Çarşamba günü ABD saatiyle öğlen 1.16’da serbest bırakıldı, ancak hakkındaki suçlamalar düşürülmedi.

Serbest bırakılmasının ardından Bilzerian Instagram’da bir fotoğrafını paylaştı ve “Hapishane… Bunu tekrar yapmayalım” notunu ekledi.

Bu haftanın başında Bilzerian’ın bir gece kulübünde bir modelin yüzünü tekmelediği, olayın ardından söz konusu mekana girmesinin yasaklandığı ortaya çıkmıştı. Vanessa Castano adlı modelin başlarda polise şikayetçi olmadığı, ancak Pazar günü tekrar polise başvurarak suçlamalarda bulunduğu açıklanmıştı. Bilzerian’ın bir doğum günü kutlaması sırasında bu eylemi gerçekleştirdiği belirtilmişti.

Dan Bilzerian’ın tam olarak neden bu kadar zengin olduğu bilinmezken, kendisi poker oynayarak 50 milyon dolarlık bir servete ulaştığını iddia ediyor. Bilzerian daha sonra internet üzerinde bir poker sitesi açtı ve gittikçe zenginleşti. Instagram’da 5 milyon takipçisi bulunan Bilzerian, pahalı arabalar, silahlar ve seksi kadınlarla çevrili olduğu fotoğraflarıyla tanınıyor.

Kaynak: Radikal.com.tr

Yorumunuzu Yapın "Pokerci Dan Bilzerian’ın hapis macerası kısa sürdü"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien