Piyango biletlerine özel zarf uygulaması

milli piyango logoİZMİR Milli Piyangocular ve Şans Oyunları Bayileri Esnaf Odası yılbaşında çekilecek Milli Piyango biletlerinde sahteciliğin ve korsan satışın önüne geçebilmek için biletleri özel zarf içinde satacak.

Milli Piyangocular Odası İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda ‘Kaliteli hizmet ve iletişim’ eğitimi vererek katılan üyelerine sertifika verdi. Türkiye’de Milli Piyangoculara yönelik olarak ilk kez gerçekleşen eğitimle sertifikalı piyangocu dönemi başlamış oldu. Üyelerinin vatandaşla iletişiminin daha iyi bir noktaya gelmesi için çalıştıklarını ifade eden Milli Piyangocular Odası Başkanı Paşa Çakmak, “Yasa dışı bahis oynatılması, korsan bilet satışı ve kaliteli hizmet ve iletişim konularında bir eğitim düzenledik. Üyelerimizin finansman sorunun çözmek için iki bankayla anlaşarak uygun faizli ve iki ay ertelemeli olarak kredi imkanı oluşturduk. Kredi kartıyla bilet satışını sağlamak için POS cihazı dağıttık. Üyelerimiz yılbaşında İzmirliye en iyi ve kaliteli hizmeti verecek” dedi.

ÖZEL ZARF UYGULAMASI

Vatandaşın en çok yılbaşında çekilen Milli Piyango biletlerini aldığını söyleyen oda başkanı Paşa Çakmak bu dönemde ortaya çıkan korsan satıcılardan yakındı. Vatandaşın aldanmasını önlemek için üyelerine özel bir şapka ve tanıtım kartı hazırladıklaını söyleyen Çakmak “Ayrıca yılbaşı biletlerinin satışı için özel bir zarf hazırlattık. Üzerinde 1940’lı yıllardan bu yana Milli Piyango biletlerinin fotoğrafları, odamızın logosu, adresi ve telefonları olacak ve bizim üyelerimiz yılbaşı biletlerini bu zarfın içinde satacaklar. Vatandaş oda logolu şapkası, tanıtım kartı olan ve özel zarf içinde satılan biletleri güvenle alabilir” diye konuştu.

Kaynak: Hurriyet Ege

Yorumunuzu Yapın "Piyango biletlerine özel zarf uygulaması"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien